Główna
Proces inwentaryzacji
Kim jesteśmy?
Jak działamy?
Dlaczego my?
 Rodzaje Inwentaryzacji
Inwentaryzacja sklepu
Inwentaryzacja magazynu
Inwentaryzacja roczna
 Dodatkowe informacje
Kontakt
Aspekty prawne
Linki
 Mapa serwisu
Mapa serwisu
 Rodzaje Inwentaryzacji » Inwentaryzacja sklepu

            Inwentaryzacja sklepów

 

Sklepy i sieci detaliczne operują ogromną liczbą produktów, co sprawia, że inwentaryzacja jest szczególnie trudna do przeprowadzenia.

Głównym przedmiotem działalności EB-Inwentaryzacja jest właśnie inwentaryzacja sklepów. Fakt ten sprawia, że większość naszych klientów to właściciele sklepów sprzedaży detalicznej. Dzięki wieloletniej współpracy doskonale znamy ich potrzeby i jesteśmy wrażliwi na zmiany, jakie zachodzą w ich sklepach. Tak, więc ewolucja i doskonalenie naszych procedur i metod działania idzie w parze ze zmieniającymi się warunkami otoczenia. ¿

 

Oferujemy dwa rodzaje inwentaryzacji: pełną i częściową. W przypadku tej pierwszej EB-Inwentaryzacja oferuje swój personel na każdym etapie inwentaryzacji. Drugie rozwiązanie jest z pewnością bardziej ekonomiczne dla sklepu: w procesie inwentaryzacji biorą udział pracownicy klienta.

 

Wyniki inwentaryzacji danego sklepu muszą dać jednoznaczną odpowiedź na szeroki zakres dodatkowych pytań, takich jak:

  • Czy osoba prowadząca dokumentację w sklepie i której powierzono część mienia danego przedsiębiorstwa w pełni wywiązuje się z zakresu swoich obowiązków;
  • Jaka jest użyteczność handlowa zapasów zgromadzonych w danym sklepie;
  • Czy towary zgromadzone w sklepie są odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą, pożarem, itp.
  • Czy parametry techniczne sklepu umożliwiają właściwe składowanie towarów i czy nie zajdzie potrzeba ich zmiany w perspektywie rozszerzenia asortymentu.

           

 

            Szybki i bezbłędny remanent

 

Niezależnie od sektora działalności systemu organizacji czy rozmiaru Państwa firmy, planujemy nasze działania tak by oferowane metody inwentaryzacyjne były jak najlepiej dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.

 

Oferujemy szybki i bezbłędny remanent przy wykorzystaniu najnowszego systemu inwentaryzacyjnego. Inwentaryzacja przy użyciu czytników kodów kreskowych jest szybka i wyjątkowo skuteczna, a proces skanowania i informatyczne skanowanie danych wyklucza możliwość błędu.

Do klientów Eb-Inwentaryzacji należy jedna z największych francuskich sieci sklepów z odzieżą damską.

 

 

Designed by EBWEB.PL